poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wrocław :D

Kochane ponieważ styczeń do martwy sezon w mojej branży postanowiłam wybrać się na kilka dni do Wrocławia. Nigdy nie byłam w tym mieście więc pytam was co warto zobaczyć? Czego nie można pominąć na mapie turystycznej tego miasta? To tylko 4 dni potem wracam wypoczęta przygotowywać się do sesji :/

P.S. Postaram się zamieścić kilka zdjęć ale nie obiecuję, gdyż mój chłopak niezbyt odnajduje się w roli forografa :P

6 komentarzy:

 1. Z pewnością musisz odwiedzić most tumski, hale stulecia, panorame racławicką, katedrę, most grunwaldzki, hale targową no i rynek! Życzę miłej wycieczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przede wszystkim piękny Rynek, musisz też koniecznie zaliczyć spacer po Ostrowie Tumskim :) A w jednym z kościołów tam jest całoroczna ruchoma szopka bożonarodzeniowa, niezapomniany widok ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na zdjęcia i relacje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Także polecam Ostrów Tumski :) Zaopatrz się w kłódkę, bo być we Wrocławiu i nie przypiąć jej na "moście miłości" to grzech ;p Jeśli jeszcze nigdy nie byłaś w Panoramie Racławickie to uważam,że warto się tam wybrać, nawet jeśli nie interesujesz się historią. Aaaa i na koniec jeśli będziecie mieli wolne popołudnie, pogoda będzie ładna to możecie się wybrać na spacer śladem krasnoludków. W internecie można znaleźć mapki. Może nie brzmi to zbyt ciekawie, ale jednak jest to przyjemna forma zwiedzania Wrocławia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dziewczyny mówią, obowiązkowo Hala Targowa na Piaskowej (cuda tam można znaleźć!), Rynek (może nocą?), Czekoladziarnia niedaleko Rynku - na ul. Więziennej (albo Nożowniczej, jakoś tak:)) Wrocław jest świetny... ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to czekamy na zdjęcia i relacje, bo Wrocław jest piękny :) chociaż znam go tylko z filmów i zdjęć to sama bym się tam wybrała.

  OdpowiedzUsuń