niedziela, 13 listopada 2011

poszukiwania ideału? :)

Dziewczynki moje kochane! :)

Stoję przed dylematem kupna szamponu do włosów i właśnie chciałam was prosić o pomoc w tym. Zupełnie nie wiem jaki kupić?

Moje włosy są dosyć gęste, ale cienkie, z natury proste i ciężkie (kiedy są mokre wyglądam jak zmokła kura :D). Należą do włosów przetłuszczających się, myję je codziennie. Nie farbuję włosów, mam naturalny odcień brązu. Moje włosy również wypadają, wypadają odkąd pamiętam i to niezależnie od pory roku. Nie wiem co jest tego przyczyna, próbowałam różnych specyfików dostępnych na rynku i nie zauważyłam by coś pomogło. Wydaje mi się, że przyczyna leży głębiej, w moim organizmie, więc w końcu muszę zmobilizować się na badania.

Czego oczekuje od szamponu?
Hmm.... Żeby mył włosy i jednocześnie pielęgnował skórę głowy, nie podrażniając jej. Żeby nie plątał włosów, bo podczas czesania więcej ich zostaje na szczotce niż zwykle.
Standardem jest to, że myję włosy codziennie, więc dobrze by było gdyby szampon pozwolił mi je utrzymać bez przetłuszczania o dzień dłużej. plissssss ;p

Czekam na wasze podpowiedzi i sugestie. Jaki jest wasz kwc, macie już swój szampon idealny? Na jakim produkcie się zawiodłyście i okazał się totalnym bublem?

Wiem, że ideały nie istnieją, ale może jednak.....

Miłego popołudnia :)

3 komentarze:

 1. Ja polecam szampon Fitomedu, ale wraz z odżywką. Znajdziesz taki do włosów przetłuszczających się, ale także chociażby brązowych. :) Sam szampon co prawda plącze włosy, ale po użyciu odżywki wszystko jest ok. Początkowo może Cię niechęcać trudność w rozczesywaniu, ale z czasem, kiedy zobaczysz jak włoski są Ci wdzięczne za ten oszczędny skład, będziesz z niego bardzo zadowolona.
  U mnie recenzja: http://sonnaille.blogspot.com/2011/09/kosmetyki-zioowe-ujecie-pierwsze.html
  Zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie brzmi :) Powiedz mi czy ten szampon się pieni tak jak te dostępne w sieciówkach?

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam Johnson's Baby z odżywką- jest delikatny, nie plącze włosów.

  OdpowiedzUsuń